תכנון הנדסי

EIM First מתמחה במתן פתרונות Turnkey הנדסיים למגירות RF מתכנון ועד ליישום ובדיקה של מערכות בכל תחומי התעשייה: צבאי, אבטחה, רפואה, תעופה, חקלאות ועוד. הצוות הרחב שברשותנו הכולל מהנדסי מערכות מנוסים: מהנדסי אלקטרוניקה, מהנדסי תוכנה וחומרה ומהנדסי מכונות ובשילוב עם טכנולוגיות חדשות, מספקים פתרונות מלאים לכל חלקי המערכת: חשמלית, אלקטרונית, פתרונות RF ו- MW, בדיקות תוכנה ואינטגרציה.


אינטגרציה

EIM First מפתחת ומייצרת מערכות משולבות הכוללות מערכות בדיקה עפ"י מפרט הלקוח: סימולטורים ותת מערכות שונים - כולם מתוכננים לענות על מפרט הלקוח באופן חשמלי, תרמי ומכני. אנו מבצעים בדיקות לבחינת תאימות מרכיבי המערכת, יחד עם בדיקה תפקודית וביצועיה של המערכת שפותחה, בתנאי סביבה שונים ותנאי עבודה אליהם מיועדת המערכת. EIM First ספקית מורשית של כל הלקוחות הביטחוניים הגדולים של ציוד ה- ATE שנבנו לפי מפרט (BTS) או מובנית להדפסה (BTP), הכל מעיצוב ליישום. הם משמשים לבדיקת טילים, בחינת ביצועי מכ"מים, ציוד תקשורת ועוד. יש לנו יכולות ייצור וביצוע בדיקות אינטגרציה במחלקת הייצור שלנו ובאמצעות קבלני משנה.


ייצור

מחלקת הייצור של EIM First כוללת צוותים מיומנים ומנוסים, יחד עם טכנולוגיה חדשה המאפשרת ייצור של אבי טיפוס, ייצור קטן וייצור סדרתי בהתאם ללוח הזמנים הנדרש על ידי הלקוח. על מנת להבטיח שהמערכת המיוצרת עומדת בדרישות התקן, EIM Group מחזיקה בתו יהלום מטעם מכון התקנים הישראלי על היותה נושאת שמונה תקני איכות. מדיניות האיכות בקבוצת EIM היא מהגבוהות בעולם וכל תהליכי הפרויקט החל משלב התכנון, הייצור וההטמעה אצל הלקוח מלווה תחת פיקוח ובהתאם לתקן. 


הפיתוחים שלנו


EIM First – פיתוח מערכות

* תכנון והרכבת מגירות RF ומיקרוגלים, חיווט מתחים ובקרה, כבלי SEMI-RIGID ואחרים

* ביצוע הרכבות לפי מפרטי לקוח BTS או BTP

* אינטגרציה והרכבות מכאניות של רכיבים

* הרכבות כבלי RF עד ל- GHz 100

* הרכבות והתקנות כבלי RF באתר הלקוח כולל תאומי-פאזה, וכיול מערכי אנטנות

* תכנון ובניית מטריצת אנטנות לחדרים Anechoic-Chambers בארץ או בחו”ל

* בדיקות חשמליות עפ”י דרישת לקוח: * ניחות * יחס גלים עומדים * בדיקת תיאום פאזה * בדיקה תרמית * לחות (באמצעות מעבדה חיצונית) * מליחות (באמצעות מעבדה חיצונית)

שורה שלא תראה בגלל הצבע הלבן: